1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Pupa per femra ne dy ngjyra  Teper te pershtatshme per ditet pranverore  Mund te kombinohen lehtesisht  Ngjyra mustard ne material kamosh dhe ngjyra e zeze ne material llustrafin Me togze ne ngjyre floriri si detaj dallues  Material teper cilesor 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32349

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pupa per femra ne dy ngjyra 

Teper te pershtatshme per ditet pranverore 

Mund te kombinohen lehtesisht 

Ngjyra mustard ne material kamosh dhe ngjyra e zeze ne material llustrafin

Me togze ne ngjyre floriri si detaj dallues 

Material teper cilesor 

Specifikat

Bestseller 1

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.