2 690 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 1 800 Lekë


Përshkrimi

Cizme te Gjata Kastor per Femra

Cizme me gjatesi deri tek gjuri 

Vijne me take te vogel katrore 

Mbyllje me gjysme zinxhiri ne njeren ane te tyre 

Komode dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 40891

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cizme te Gjata Kastor per Femra

Cizme me gjatesi deri tek gjuri 

Vijne me take te vogel katrore 

Mbyllje me gjysme zinxhiri ne njeren ane te tyre 

Komode dhe praktike ne perditshmeri 

Ngjyre kafe, material kastor

Produktet që keni parë