1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Kepuce per femra me qafa dhe lidhese

Pjesa e brendshme me shtrese te holle pellush qe te mban ngrohte

Kepuca eshte me qepje tek  pjesa ku bashkohet me platformen e gomes

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 41444

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 953 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (5)
I disponueshëm
2 303 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (2)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (18)
1 ne stok
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (14)
4 ne stok
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (11)
2 ne stok
1 290 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
4 ne stok
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (1)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (2)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (4)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (3)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (4)
I disponueshëm
2 310 Lekë
3 300 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (9)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (8)
I disponueshëm
1 953 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (10)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (1)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (4)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (3)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (9)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (13)
3 ne stok
1 790 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
1 ne stok
1 953 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (1)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
1 245 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 50%
Shitur (24)
2 ne stok
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
4 ne stok
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (5)
2 ne stok
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (10)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
1 890 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (10)
2 ne stok
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
2 ne stok

Përshkrimi

Kepuce per femra me qafa dhe lidhese

Pjesa e brendshme me shtrese te holle pellush qe te mban ngrohte

Kepuca eshte me qepje tek  pjesa ku bashkohet me platformen e gomes

Shume te thjeshta per perditshmerine tuaj dhe ditet e ftohta te dimrit

Specifikat

Gjinia Femer

Produktet që keni parë