2 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1 300 Lekë


Përshkrimi

Sandale e Zeze me Take Cayla

Take e trashe e rehatshme 8cm

Sandalet jane me rripa me ngjyre te zeze dhe transparent

Model i thjeshte dhe te rehatshme per ditet tuaja

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32743

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Sandale e Zeze me Take Cayla

Take e trashe e rehatshme 8cm

Sandalet jane me rripa me ngjyre te zeze dhe transparent

Model i thjeshte dhe te rehatshme per ditet tuaja

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
1 090 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (7)
I disponueshëm
New
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
2 590 Lekë
I disponueshëm
New
2 590 Lekë
I disponueshëm
New
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 890 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 890 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1300 L
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (16)
1 ne stok
2 190 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (16)
1 ne stok
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (7)
I disponueshëm
1 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (3)
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (15)
4 ne stok
3 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (6)
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (9)
I disponueshëm
1 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (6)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Taka shume e rehatshme