2 443 Lekë
3 490 Lekë


Përshkrimi

Sandale e Zeze me Take Cayla

Take e trashe e rehatshme 8cm

Sandalet jane me rripa me ngjyre te zeze dhe transparent

Model i thjeshte dhe te rehatshme per ditet tuaja.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32743

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 079 Lekë
2 970 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (6)
I disponueshëm
2 079 Lekë
2 970 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (14)
I disponueshëm
2 079 Lekë
2 970 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (2)
I disponueshëm
1 953 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (6)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (11)
I disponueshëm
1 953 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (10)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (9)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (7)
I disponueshëm
1 953 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (1)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (23)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (3)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (5)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (30)
I disponueshëm
1 953 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (13)
I disponueshëm
2 793 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (4)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
2 079 Lekë
2 970 Lekë
Kurseni 30%
I disponueshëm
2 079 Lekë
2 970 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (2)
I disponueshëm
2 793 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (4)
I disponueshëm
2 310 Lekë
3 300 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (9)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (11)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (7)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (6)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (4)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (5)
I disponueshëm
1 743 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (20)
1 ne stok
1 890 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (49)
I disponueshëm
1 953 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (5)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Sandale e Zeze me Take Cayla

Take e trashe e rehatshme 8cm

Sandalet jane me rripa me ngjyre te zeze dhe transparent

Model i thjeshte dhe te rehatshme per ditet tuaja.

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Taka shume e rehatshme