2 443 Lekë
3 490 Lekë


Përshkrimi

Sandale te Bardha Lekure Tess

Bazament 2 cm per rehati dhe komoditet ne ecje

Rripat e bardhe ngjyre gri metalizato. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32629

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 079 Lekë
2 970 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (6)
I disponueshëm
2 079 Lekë
2 970 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (14)
I disponueshëm
2 079 Lekë
2 970 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (2)
I disponueshëm
1 953 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (6)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (11)
I disponueshëm
1 953 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (10)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (9)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (7)
I disponueshëm
1 953 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (1)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (3)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (5)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (30)
I disponueshëm
1 953 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (13)
I disponueshëm
2 793 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (4)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
2 079 Lekë
2 970 Lekë
Kurseni 30%
I disponueshëm
2 079 Lekë
2 970 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (2)
I disponueshëm
2 793 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (4)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (11)
I disponueshëm
2 310 Lekë
3 300 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (9)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (11)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (7)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (6)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (4)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (5)
I disponueshëm
1 743 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (20)
1 ne stok
1 890 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (49)
I disponueshëm
1 953 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (5)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Sandale te Bardha Lekure Tess

Bazament 2 cm per rehati dhe komoditet ne ecje

Rripat e bardhe ngjyre gri metalizato. 

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

te rehatshme

Sandalet me erdhen shume shpejt,mbase ngaqe jam ne Tirane. Sapo i vesha ndieva rehati dhe komoditet. Materiali eshte lekure,isha pak skeptike per kete derisa i pashe vete, raporti cilesi cmim do thoja shume i mire.
Te kombinueshme kollaj ne perditshmeri,do tia rekomandoja te gjitheve qe preferojne te ndihen komode gjate dites