2 490 Lekë


Përshkrimi

Sandale te Zeza Lekure Anjali

Bazament i rehatshem 

Rripa te zinj lekure 

Pamje e bukur dhe prakticitet ne ecje.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 32646

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 970 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 970 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
2 970 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (11)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
2 970 Lekë
I disponueshëm
2 970 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 300 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (49)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
I disponueshëm
2 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (10)
I disponueshëm

Përshkrimi

Sandale te Zeza Lekure Anjali

Bazament i rehatshem 

Rripa te zinj lekure 

Pamje e bukur dhe prakticitet ne ecje.

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Ishin super te rehatshme :)