1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

Kepuce per femra me take te trashe 

Komode ne ecje dhe vijne ne material lekure te perpunuar mat 

Komode per tu veshur edhe ne perditshmeri edhe ne mbremjet tuaja 

Per tu ndjere tend dhe ne nje hap me kohen 

Vijne ne dy ngjyra te zeza dhe te kuqe e dizenjuar ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32282

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kepuce per femra me take te trashe 

Komode ne ecje dhe vijne ne material lekure te perpunuar mat 

Komode per tu veshur edhe ne perditshmeri edhe ne mbremjet tuaja 

Per tu ndjere tend dhe ne nje hap me kohen 

Vijne ne dy ngjyra te zeza dhe te kuqe e dizenjuar ne luspa te vogla 

Gjatesia e takes eshte 8.5 cm 

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
3 ne stok
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (12)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.