1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Stileto Kastor Diamandque

Kepuce klasike me take komode

Te dizenjuara per rehatine e kembeve tuaja

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 31093

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

7 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (7)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
4 ne stok
1 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (12)
I disponueshëm

Përshkrimi

Stileto Kastor Diamandque

Kepuce klasike me take komode

Te dizenjuara per rehatine e kembeve tuaja

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Yll!

Teper komode dhe te rehatshme. Materiali super dhe taka normale :)

Byon

Cilesia shume e mire

Kepucet jane shume te rehatshme, kane bazamentin shume te bute dhe komod per kemben. Pervec rehatise jane dhe shume te bukura