1 290 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1 300 Lekë


Përshkrimi

Rroba banje Angelsin MS41822. Nje model i pelqyer nga te gjitha vajzat. Recipetat janeme ngjyre te bardhe dhe me pak mbushje. Pjesa e bikinit eshte ngjyre blu me lule. Ju mund ti vishni edhe te vecuara duke i kombinuar me rroba banjo te tjera.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 34399

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Rroba banje Angelsin MS41822.

Nje model i pelqyer nga te gjitha vajzat.

Recipetat janeme ngjyre te bardhe dhe me pak mbushje.

Pjesa e bikinit eshte ngjyre blu me lule.

Ju mund ti vishni edhe te vecuara duke i kombinuar me rroba banjo te tjera.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
890 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (1)
3 ne stok
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 090 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (7)
3 ne stok
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (5)
2 ne stok
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (3)
3 ne stok
1 290 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (5)
2 ne stok
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (1)
3 ne stok
1 190 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
4 ne stok
1 290 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (7)
3 ne stok
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (8)
1 ne stok
1 090 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (4)
2 ne stok
1 350 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1640 L
Shitur (1)
4 ne stok
1 290 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 090 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (7)
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (5)
1 ne stok
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (2)
2 ne stok
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (10)
1 ne stok
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (5)
4 ne stok
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (5)
1 ne stok
1 390 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (3)
3 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al