1 290 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1 300 Lekë


Përshkrimi

Rroba banje Angelsin MS41822.

Nje model i pelqyer nga te gjitha vajzat.

Recipetat janeme ngjyre te bardhe dhe me pak mbushje.

Pjesa e bikinit eshte ngjyre blu me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 34399

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Rroba banje Angelsin MS41822.

Nje model i pelqyer nga te gjitha vajzat.

Recipetat janeme ngjyre te bardhe dhe me pak mbushje.

Pjesa e bikinit eshte ngjyre blu me lule.

Ju mund ti vishni edhe te vecuara duke i kombinuar me rroba banjo te tjera.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (5)
4 ne stok
590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 2400 L
Shitur (16)
3 ne stok
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (5)
4 ne stok
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (1)
3 ne stok
1 290 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (7)
3 ne stok
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (8)
2 ne stok
1 290 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (7)
3 ne stok
1 090 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 290 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (2)
3 ne stok
590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (13)
3 ne stok
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (7)
I disponueshëm
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (1)
3 ne stok
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (8)
3 ne stok
SHITUR
790 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (11)
Nuk ka me gjendje
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (3)
3 ne stok
SHITUR
690 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
1 290 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (13)
2 ne stok
1 390 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (1)
3 ne stok
490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (13)
2 ne stok
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (3)
3 ne stok
890 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (9)
1 ne stok
490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (11)
2 ne stok
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (4)
2 ne stok
SHITUR
790 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (6)
2 ne stok
1 290 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (8)
3 ne stok
SHITUR
490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (21)
Nuk ka me gjendje
990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (7)
1 ne stok
SHITUR
890 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (11)
Nuk ka me gjendje
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (5)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al