2 990 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banje Angelsin MS4590 Me dy pjese te ndara  Reciletat jane me kupe per nje siluete sa me terheqese dhe te dizenjuara me lule  Pjesa e bikinit vjen me bel te larte nje ngjyreshe ne ngjyre lejla  Prerje normale te pershtatshme per cdo trup 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34513

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Rroba Banje Angelsin MS4590

Me dy pjese te ndara 

Reciletat jane me kupe per nje siluete sa me terheqese dhe te dizenjuara me lule 

Pjesa e bikinit vjen me bel te larte nje ngjyreshe ne ngjyre lejla 

Prerje normale te pershtatshme per cdo trup 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
790 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (6)
2 ne stok
1 290 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (11)
I disponueshëm
990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (4)
2 ne stok
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (10)
3 ne stok
490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (6)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.