2 490 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banjo Angelsin  MS4112 

* Produkti perbehet nga 2 pjese.

* Pjesa e siperme eshte gjysme kanatjere, me rripa qe nuk mund te hiqen, ngushtohen ose lirohen sipas deshires, kapet me mberthecka.

* Shoqerohet me kupa.

* Pjesa e poshtme vjen me ...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55745

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 234 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok

Përshkrimi

Rroba Banjo Angelsin  MS4112 

* Produkti perbehet nga 2 pjese.

* Pjesa e siperme eshte gjysme kanatjere, me rripa qe nuk mund te hiqen, ngushtohen ose lirohen sipas deshires, kapet me mberthecka.

* Shoqerohet me kupa.

* Pjesa e poshtme vjen me shtat te larte, me llastik ne pjesen e belit.

* Pjesa e brendshme eshte e bardhe.

* Nuk tregon brendesine.

* Ju ofron komoditet, duke u pershtatur dhe me stilet e veres 2021.

* Ne ngjyre te zeze.

* Materiali eshte 80% Poliamid, 20% Elastan.

Udhezime per larjen:

Lajini me dore ne uje ne 30 grade, lerini te thahen ne hije, mos përdorni zbardhues.

Produktet që keni parë

Reviews (0)