1 990 Lekë


Përshkrimi

Rroba banjo me ngjyre gri. Model elegant dhe me stil.

Pjesa e siperme ka forme "Sy", me detaj gold dhe gura te ndritshem. Shoqerohen edhe me nje lidhese te vogel qe mund te vendoset ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 19653

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Rroba banjo me ngjyre gri. Model elegant dhe me stil.

Pjesa e siperme ka forme "Sy", me detaj gold dhe gura te ndritshem. Shoqerohen edhe me nje lidhese te vogel qe mund te vendoset ne qafe.

Pjesa e mbathjeve kane prerje te rregullt.

Materiali poliester dhe viskoze.

Specifikat

Gjinia Femer
Materiali Poliamide, elastike

Produktet që keni parë

Reviews (0)