390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 2 600 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banje Angelsin MS41249

  • Rroba banje ne modelin MS41249
  • Ne ngjyre te zeze dhe te bardhe
  • Me rripa te kryqezuar
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 34498

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Rroba Banje Angelsin MS41249

* Rroba banje per ne plazh ne formatin ne 2 pjese

* Ne nderthurje te ngjyres se zeze dhe te bardhe

* Pjesa e siperme vjen me rripa ne ngjyre te zeze, qe vijne pas qafes

* Pjesa e poshtme vjen me dy rripa te kryqezuar, me ndarje te ngjyres se zeze dhe te bardhe

* Perbehen nga material 80% Poliamid dhe 20% Likra

Udhezime per larjen:

Rekomandohen te lahen me dore ne uje ne 30 grade, thajeni ne hije, mos perdorni zbardhues.

Reviews (0)