2 490 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banje Angelsin MS417363

  • Rroba banje ne modelin MS417363
  • Ne ngjyre te zeze dhe blu
  • Pjesa e siperme vjen gjysme kanatjere
  • Disponibel vetem ne masen 40
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 34444

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 650 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 478 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (19)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok

Përshkrimi

Rroba Banje Angelsin MS417363

* Rroba banje Angelsin per rehatine dhe komfortin ne pushimet e preferuara

* Perbehet nga dy pjese: gjysme kanatjere dhe pjesen e poshtme ne prerje normale

* Pjesa e siperme vjen gjysem kanatjere me kapje rreth qafes

* Mbathje normale me dy gjysme shirita te trashe ne ngjyre te zeze dhe blu

* Pjesa e siperme vjen ne ngjyre blu, me vijezim ne ngjyre te zeze dhe kapje me mberthim ne pjesen e pasme

Produktet që keni parë

Reviews (0)