390 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 2 100 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banje Angelsin MS46223

  • Rroba banje ne modelin MS46223
  • Disponibel vetem ne masen 38
  • Ne ngjyre te zeze
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 34426

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Rroba Banje Angelsin MS46223

* Rroba banje ne modelin MS46223

* Produkti perbehet nga 2 pjese, ku pjesa e siperme vjen me pjese anesore

* Bikini vjen ne prerje normale dhe me bel te larte

* Pjesa e poshtme vjen me rripa te kryqezuar

* Ne ngjyre te zeze 

Reviews (0)