1 856 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banjo Angelsin me Xixa MS4144

* Produkti perbehet nga 2 pjese.

* Nuk e tregon brendesine.

* Produkti ju ofron nje komoditet te deshiruar dhe nje pamje sa me unike.

* Rripat mund te ...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 55707

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 650 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 478 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (19)
Nuk ka me gjendje
- 30%
SHITUR
350 Lekë
500 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok

Përshkrimi

Rroba Banjo Angelsin me Xixa MS4144 

* Produkti perbehet nga 2 pjese.

* Pjesa e siperme vjen me dy rripa ne pjesen e prapme, qe mund te ngushtohen apo lirohen sipas deshires, ndryshe nga modelet qe jemi mesuar te shohim. 

* Nuk e tregon brendesine.

* Produkti ju ofron nje komoditet te deshiruar dhe nje pamje sa me unike.

* Rripat mund te ngushtohen sipas deshires.

* Materiali eshte 80% Poliamid dhe 20% Elastan, me shkelqim.

 

Udhezime per larjen:

Lajini me dore ne uje ne 30 grade, lereni te thahet ne hije. Mos perdorni zbardhues.

        

Reviews (0)