1 650 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banjo trupore  Angelsin  MS4251

* Produkti perbehet nga nje pjese (trupore) me shkrimin "Good vibes only". 

* Pjesa e siperme vjen me rripa te trashe.

* Vjen pas trupit, duke...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 55713

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 478 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (19)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok

Përshkrimi

Rroba Banjo trupore  Angelsin  MS4251 

* Produkti perbehet nga nje pjese (trupore) me shkrimin "Good vibes only". 

* Pjesa e siperme vjen me rripa te trashe.

* Vjen pas trupit, duke ofruar dhe komoditet.

* Materiali eshte 80% Poliamid, 20% Elastan.

Udhezime per larjen:

Lajeni ne uje ne 30 grade, lereni te thahet ne hije. Mos perdorni zbardhues.

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Rovena

Une jam masa 36 dhe 36 e ketij modeli me rrinte i vogel, modeli ishte shume i bukur

Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Rovena

Une jam masa 36 dhe 36 e ketij modeli me rrinte i vogel, modeli ishte shume i bukur