1 856 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banjo Angelsin  MS4255

* Produkti perbehet nga 2 pjese.

* Pjesa e siperme vjen ne gjysme kanatjere, me rripa qe nuk hiqen, mund te ngushtohen apo lirohen sipas deshires, kapen me mberthecka.

* Pjesa e poshtme vjen me prerje braziliane.

* Ne ngjyre ....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 55731

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 650 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 478 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (19)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok

Përshkrimi

Rroba Banjo Angelsin  MS4255

* Produkti perbehet nga 2 pjese.

* Pjesa e siperme vjen ne gjysme kanatjere, me rripa qe nuk hiqen, mund te ngushtohen apo lirohen sipas deshires, kapen me mberthecka.

* Pjesa e poshtme vjen me prerje braziliane.

* Ne ngjyre te bardhe.

* Nuk tregon brendesine dhe ju ofron nje komoditet, per nje pamje sa me me stil dhe afer trendeve te veres 2021.

* Materiali eshte 80% Poliamid, 20% Elastan.

Udhezime per larjen:

Lajini me dore ne uje ne 30 grade, lerini te thahen ne hije. Mos perdorni zbardhues.

Reviews (0)