2 290 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banjo Angelsin  MS4266

* Produkti perbehet nga 2 pjese.

* Pjesa e siperme vjen me kupa, ne forme bust, me llastik, pa rripa. Pjesa e recipetave kapet me nje rrip te zi, ne pjesen fundore vjen me nje shirit llastik te trashe.

* Pjesa e poshtme vjen ne ...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 55697

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 650 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 478 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (19)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok

Përshkrimi

Rroba Banjo Angelsin  MS4266

* Produkti perbehet nga 2 pjese.

* Pjesa e siperme vjen me kupa, ne forme bust, me llastik, pa rripa. Pjesa e recipetave kapet me nje rrip te zi, ne pjesen fundore vjen me nje shirit llastik te trashe.

* Pjesa e poshtme vjen ne prerje normale.

* Nuk e tregon brendesine dhe ju ofron nje komoditet te deshiruar, me nje pamje sa me unike.

* Materiali eshte 80% Poliamid dhe 20% Elastan.

* Ne ngjyre te zeze.

Udhezues per larjen:

Lajini me dore ne uje ne 30 grade, lereni te thahet ne hije, mos perdorni zbardhues.

Produktet që keni parë

Reviews (0)