2 234 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banjo Angelsin  MS4279 

* Produkti perbehet nga 1 pjese. (trupore)

* Pjesa e siperme vjen me rripa, qe lidhen ne mes ne pjesen e dekoltese, me vija te bardha.

* Pjesa e belit dhe kurrizit vjen e hapur, e bashkuar ne pjesen anesore te body-t.

Lexo përshkrimin e plotë

Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 55756

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 650 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 478 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (19)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok

Përshkrimi

Rroba Banjo Angelsin  MS4279 

* Produkti perbehet nga 1 pjese (trupore) 

* Pjesa e siperme vjen me rripa, qe lidhen ne mes ne pjesen e dekoltese, me vija te bardha

* Pjesa e belit dhe kurrizit vjen e hapur, e bashkuar ne pjesen anesore te body-t

* Pjesa e poshtme vjen me shtat te larte, me prerje normale

* Nuk e tregon brendesine, duke ofruar komoditetin e deshiruar

* Ka nje model teper te vecante, duke dhene pershtypjen e rroba banjo-ve me dy pjese

* Materiali eshte 80% Poliamid, 20% Elastan

Udhezime per larjen:

Lajeni me dore ne uje ne 30 grade, lereni te thahet ne hije, mos perdorni zbardhues.

Reviews (0)