999 Lekë


Përshkrimi

Rroba banje Shumengjyreshe Tally Weijl

  • Rroba banje ne model shumengjyresh
  • Me pjesen e siperme gjysme kanatjere dhe bikini me shtat te shkurter
  • Material najlon dhe elastik
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 13921

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 650 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 478 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (19)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok

Përshkrimi

Rroba banje Shumengjyreshe Tally Weijl

Rroba banje me motive gjeometrike shumengjyreshe

Vjen ne dy pjese

Slip bikini me shtrat te shkurter

Motive gjeometrike

Ngjyra:Kombinim i bojqielli, viole, e verdhe dhe e zeze

Materiali: 85% neilon dhe 15% elastik

Produktet që keni parë

Reviews (0)