3 990 Lekë


Përshkrimi

Fustan argjendi me jake forme sy

Stil i vecante dhe i pershtatshem per festa te ndryshme. Jaka e varur ne forme sy e ben edhe me te bukur kete fustan.

Me prerje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 16841

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Fustan argjendi me jake forme sy

Stil i vecante dhe i pershtatshem per festa te ndryshme. Jaka e varur ne forme sy e ben edhe me te bukur kete fustan.

Me prerje te ngushte, menge te shkurtra dhe gjatesi deri tek gjuri.

Parametrat:

- Busti: Afersisht 30 cm

- Gjatesia nga shpatulla deri tek pala: 88cm

Specifikat

Gjinia Femer

Produktet që keni parë

Reviews (0)