7 190 Lekë


Përshkrimi

Atlete origjinale per femra  nga marka Reebok

Modeli Yourflex Trainette CN4731

Te pershtatshme per ushtrime fizike, vrap apo perditswhmeri

Me dy ngjyra pink e erret e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27555

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 50%
1 495 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (18)
1 ne stok
- 1300 L
1 490 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (15)
4 ne stok
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (18)
2 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
- 10%
8 370 Lekë
9 300 Lekë
2 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
- 1500 L
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Atlete origjinale per femra  nga marka Reebok

Modeli Yourflex Trainette CN4731

Te pershtatshme per ushtrime fizike, vrap apo perditswhmeri

Me dy ngjyra pink e erret e celur dhe e bardhe

Peshojne vetem 164 gr, material rrjetë microweb dhe gome te dhembezuar qe vjen sipas kembes tuaj

Specifikat

Marka Reebok
Gjinia Femer

Reviews (0)