2 990 Lekë


Përshkrimi

Deshironi te jene ne koherence me tendencat e fundit?

Kepuce Gold te Sheshta Maria

Te rehatshme dhe shume fine

Cilesi dhe komoditet maksimal ne ecje.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32637

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Deshironi te jene ne koherence me tendencat e fundit?

Kepuce Gold te Sheshta Maria

Te rehatshme dhe shume fine

Cilesi dhe komoditet maksimal ne ecje.

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Shume te rehatshme dhe ngjyra shumeee e bukur


SHUME KOMODE

Me pelqeu shume ngjyra njesoj si ne foto

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Shume te rehatshme dhe ngjyra shumeee e bukur


SHUME KOMODE

Me pelqeu shume ngjyra njesoj si ne foto