2 490 Lekë


Përshkrimi

Pupa per femra ne dy ngjyra 

Teper te pershtatshme per ditet pranverore 

Mund te kombinohen lehtesisht 

Ngjyra mustard ne material kamosh dhe ngjyra e zeze ne material...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 32349

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pupa per femra ne dy ngjyra 

Teper te pershtatshme per ditet pranverore 

Mund te kombinohen lehtesisht 

Ngjyra mustard ne material kamosh dhe ngjyra e zeze ne material llustrafin

Me togze ne ngjyre floriri si detaj dallues 

Material teper cilesor 

Specifikat

Bestseller 1

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Shume praktike

Cilesi e mire dhe teper praktike. Porosia shkoi pa probleme ne adresen qe une dhashe.

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Shume praktike

Cilesi e mire dhe teper praktike. Porosia shkoi pa probleme ne adresen qe une dhashe.