1 810 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1 680 Lekë


Përshkrimi

Gjysme Cizme Lekure per Femra

Gjysme cizme ne ngjyre te zeze

Me mbyllje zinxhir ne njeren ane te tyre

Me maje rrethore dhe pa take 

Komode per tu veshur ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 40896

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Gjysme Cizme Lekure per Femra

Gjysme cizme ne ngjyre te zeze

Me mbyllje zinxhir ne njeren ane te tyre

Me maje rrethore dhe pa take 

Komode per tu veshur ne perditshmeri 

Material kastor ne pjesen e pasme dhe lekure ne pjesen e perparme 

 

Produktet që keni parë

Reviews (0)