1 485 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 505 Lekë


Përshkrimi

Kepuce per femra me qafa dhe lidhese

Pjesa e brendshme me shtrese te holle pellush qe te mban ngrohte

Kepuca eshte me qepje tek  pjesa ku bashkohet me platformen e gomes

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 41444

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 2145 L
1 845 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 1835 L
1 155 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 1285 L
1 305 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1450 L
1 540 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (20)
2 ne stok
- 1170 L
1 620 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 2025 L
1 465 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1525 L
1 465 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 1825 L
1 465 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (32)
2 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (18)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1525 L
1 465 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 2025 L
SHITUR
1 465 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (19)
Nuk ka me gjendje
- 300 L
2 190 Lekë
2 490 Lekë
I disponueshëm
- 1335 L
1 155 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
- 300 L
2 190 Lekë
2 490 Lekë
I disponueshëm
- 1825 L
1 465 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1525 L
1 465 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1585 L
1 385 Lekë
2 970 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 2525 L
1 465 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
- 1870 L
1 620 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1525 L
1 465 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 2025 L
1 465 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 1690 L
SHITUR
1 300 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (10)
Nuk ka me gjendje
- 1405 L
1 385 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (21)
3 ne stok

Përshkrimi

Kepuce per femra me qafa dhe lidhese

Pjesa e brendshme me shtrese te holle pellush qe te mban ngrohte

Kepuca eshte me qepje tek  pjesa ku bashkohet me platformen e gomes

Shume te thjeshta per perditshmerine tuaj dhe ditet e ftohta te dimrit

Specifikat

Gjinia Femer

Produktet që keni parë

Reviews (0)