1 465 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1 825 Lekë


Përshkrimi

Kepuce Kamoshi Stileto Laura

Model klasik dhe i rehatshem

Kamosh i bute dhe take me bazament

Ju do te dukeni mjaft bukur, por mbi te gjitha do te ndiheni rehat ne ecje. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32649

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1525 L
1 465 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 1825 L
1 465 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2025 L
SHITUR
1 465 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (19)
Nuk ka me gjendje
- 1525 L
1 465 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1525 L
1 465 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (15)
4 ne stok
- 180 L
1 810 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
- 550 L
1 940 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kepuce Kamoshi Stileto Laura

Model klasik dhe i rehatshem

Kamosh i bute dhe take me bazament

Ju do te dukeni mjaft bukur, por mbi te gjitha do te ndiheni rehat ne ecje. 

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

me erdhi masa gabim dhe u desh dy dite ta ndronin

Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

me erdhi masa gabim dhe u desh dy dite ta ndronin