1 190 Lekë


Përshkrimi

Spille Jeshile

Spile ne forme merimange.

Ngjyre jeshile me pjese metalike e gure te shndritshem.

Mjaft elegante dhe stil.

Per mbremjet tuaja ta...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 30672

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1760 L
1 540 Lekë
3 300 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1525 L
1 465 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (15)
4 ne stok
- 440 L
1 550 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
- 2145 L
1 845 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (16)
3 ne stok
- 1870 L
1 620 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 1525 L
1 465 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1525 L
1 465 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 770 L
520 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 1585 L
1 385 Lekë
2 970 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1835 L
1 155 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 25%
1 493 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
- 1585 L
1 385 Lekë
2 970 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 640 L
SHITUR
1 350 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (15)
Nuk ka me gjendje
3 490 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
- 1590 L
SHITUR
1 400 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (17)
Nuk ka me gjendje
- 884 L
615 Lekë
1 499 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (13)
Nuk ka me gjendje
- 100 L
200 Lekë
300 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1525 L
1 465 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1500 L
490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (14)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 1870 L
1 620 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 615 L
675 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 2025 L
1 465 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 1500 L
1 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
- 1120 L
1 370 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 1160 L
1 130 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok

Përshkrimi

Spille Jeshile

Spile ne forme merimange.

Ngjyre jeshile me pjese metalike e gure te shndritshem.

Mjaft elegante dhe stil.

Per mbremjet tuaja ta vecanta, qe te dukeni elegante.

Nje ide mjaft e mire per dhurate.

Produktet që keni parë

Reviews (0)