1 490 Lekë


Përshkrimi

Vathe me ngjyre gold dhe gure per femra

Ne formen e nje luleje me petale te veshur me gure dhe nje gur ngjyre blu ne pjesen anesore

Elegante dhe stil i vecante per te gjitha...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 30512

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
3 ne stok
2 290 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (2)
3 ne stok
2 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1400 L
I disponueshëm
1 250 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1040 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (9)
I disponueshëm
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (6)
1 ne stok
1 750 Lekë
3 491 Lekë
Kurseni 1741 L
Shitur (2)
2 ne stok
SHITUR
990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (13)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
2 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
1 ne stok
1 590 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
4 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
4 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (4)
3 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 950 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2040 L
4 ne stok
790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (6)
1 ne stok
1 950 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2040 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 250 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1040 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
2 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
3 ne stok
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (13)
I disponueshëm
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
4 ne stok
790 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
890 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (6)
1 ne stok
1 390 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (6)
1 ne stok
1 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (9)
1 ne stok
990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (8)
3 ne stok

Përshkrimi

Vathe me ngjyre gold dhe gure per femra

Ne formen e nje luleje me petale te veshur me gure dhe nje gur ngjyre blu ne pjesen anesore

Elegante dhe stil i vecante per te gjitha kombinimet

Produktet që keni parë