1 590 Lekë


Përshkrimi

Strece per Femra nga Marka Angelsin

Komode dhe ju lejojne ti kombinoni sipas deshires 

Ju do te dukeni bukur dhe te tonifikuara

Materiai 90% Polyester 10% Elastane

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 34531

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Strece per Femra nga Marka Angelsin

Komode dhe ju lejojne ti kombinoni sipas deshires 

Ju do te dukeni bukur dhe te tonifikuara

Materiai 90% Polyester 10% Elastane

Produktet që keni parë