1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 Lekë


Përshkrimi

  • Jumpsuit Cool & Sexy YL102
  • Shume praktike dhe moderne
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 34198

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (45)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (19)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (17)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
- 390 L
1 400 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
- 340 L
1 250 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 590 L
2 200 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 590 L
2 200 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
1 999 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
1 999 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 4400 L
2 500 Lekë
6 900 Lekë
1 ne stok
- 5700 L
2 900 Lekë
8 600 Lekë
1 ne stok
- 3600 L
2 500 Lekë
6 100 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

Jumpsuit Cool & Sexy YL102

Me rripa dhe pjesa poshte veref e gjere

Shume praktike dhe moderne

Mjafton nje xhakete siper dhe ju do te ndiheni ne koherence me tendencat e fundit 

Mase standarte.

Produktet që keni parë

Reviews (0)