1 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni1 500 Lekë


Përshkrimi

Pantallona Stil Culotte

Te gjera dhe me gjatesi mbi kercirin e kembes 

Modeli me trend dhe me stil i momentit 

Nje veshje e cila do te bente diferencen 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 33168

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 350 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3640 L
Shitur (3)
3 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
1 ne stok
2 650 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2340 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
3 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 390 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (10)
I disponueshëm
1 650 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1640 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
1 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pantallona Stil Culotte

Te gjera dhe me gjatesi mbi kercirin e kembes 

Modeli me trend dhe me stil i momentit 

Nje veshje e cila do te bente diferencen 

Produktet që keni parë