1 490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

  • Jumpsuit Cool & Sexy MP380
  • Te lehta dhe moderne
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34165

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Jumpsuit Cool & Sexy MP380

Idela per mbremjet tuaja per te qendruar sa me sensuale 

Te lehta, veshje stinore 

Me krahe te shkurtra dhe pantallon te gjate 

Me lidhese ne mes per te nxjerre e pah linjat trupore.

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.