1 190 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

Pantallona Cool & Sexy K285

Te lirshme dhe te gjera njetrajtesisht 

Te dizenjuara me vija te gjera shumengjyreshe 

Vijne me llastik dhe lidhese ne pjesen e belit 

Pantallona stinore teper te lehta 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34156

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pantallona Cool & Sexy K285

Te lirshme dhe te gjera njetrajtesisht 

Te dizenjuara me vija te gjera shumengjyreshe 

Vijne me llastik dhe lidhese ne pjesen e belit 

Pantallona stinore teper te lehta 

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.