1 944 Lekë
2 990 Lekë


Përshkrimi

Pantallona Klasike me Rrip

Gjatesi deri tek kyci i kembes

Vijne me te ngushta ne pjesen fundore te tyre 

Me xhepa ne ane dhe dy pensa ne pjesen e perparme te tyre 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33142

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pantallona Klasike me Rrip

Gjatesi deri tek kyci i kembes

Vijne me te ngushta ne pjesen fundore te tyre 

Me xhepa ne ane dhe dy pensa ne pjesen e perparme te tyre 

Lidhje me rrip ne material cope e dizenjuar me lule shumengjyreshe 

Ideale per veshje ne zyre ose ne perditshmerine tuaj 

Produktet që keni parë