1 814 Lekë
2 790 Lekë


Përshkrimi

Pantallona me Bel te Larte

Pantallona serioze me pensa ne pjesen e perparme 

Vijne me bel te gjate per te ofruar komoditet

Rrip ne pjesen e belit i cili eshte ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33417

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pantallona me Bel te Larte

Pantallona serioze me pensa ne pjesen e perparme 

Vijne me bel te gjate per te ofruar komoditet

Rrip ne pjesen e belit i cili eshte ne materialin e copes se pantallonave 

Gjatesia e tyre shkon deri mbi kocken e kaviljes te kembes 

Zgjedhja e duhur ne veshjet tuaja ne cdo rast 

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Super cilesiii dhe prerje

Kane nje prerje fantastikeee. Cope shume e mire dhe teper te rehatshme :)