1 690 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1 100 Lekë


Përshkrimi

Pantallona per Femra

Dizanj unik me nderthurje ngjyrash portokalli me bezhe

Gjatesi deri tek kerciri i kembes si dhe vijne me bel te larte 

Teper stil ku do te ndiheni ne nje hap me moden 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 33207

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pantallona per Femra

Dizanj unik me nderthurje ngjyrash portokalli me bezhe

Gjatesi deri tek kerciri i kembes si dhe vijne me bel te larte 

Teper stil ku do te ndiheni ne nje hap me moden 

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.