2 790 Lekë


Përshkrimi

  • Pantallona te zeza per femra
  • Jane te gjata dhe me xhepa
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 33308

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pantallona te zeza per femra

Te rehatshme dhe stil sportiv

Jane te gjata dhe me xhepa

Pantallonat kane edhe nje zinxhir dekorues te cilin mund ta vendosni sipas stilit tuaj.