990 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 2 300 Lekë


Përshkrimi

Pantallona Stil Culotte

Te gjera dhe me gjatesi mbi kercirin e kembes 

Modeli me trend dhe me stil i momentit 

Me pala firzamonike 

Nje veshje e cila do te bente...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33185

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pantallona Stil Culotte

Te gjera dhe me gjatesi mbi kercirin e kembes 

Modeli me trend dhe me stil i momentit 

Me pala firzamonike 

Nje veshje e cila do te bente diferencen 

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super trendy

Kete model e kisha pare tek sezoni i ri i Zares. Jam shume e lumtur qe e gjeta tek ju me te njejten cilesi. Faleminderit

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super trendy

Kete model e kisha pare tek sezoni i ri i Zares. Jam shume e lumtur qe e gjeta tek ju me te njejten cilesi. Faleminderit