1 999 Lekë


Përshkrimi

Strece per Femra Agi Thermo Effect

Ngjyre e zeze

Te ngrohta dhe shume praktike

Ju do te dukeni bukur dhe te tonifikuara

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30468

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Strece per Femra Agi Thermo Effect

Ngjyre e zeze

Te ngrohta dhe shume praktike

Ju do te dukeni bukur dhe te tonifikuara

Produktet që keni parë