490 Lekë


Përshkrimi

Kapele unisex dhe me ngjyra te ndryshme.

Materiali 100% pambuk.

Me ngjyra te pershtatshme per cdo kohe te dites dhe stine.

Kombinohet me veshjet tuaja sportive dhe ju ben...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34852

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

3 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (45)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (16)
4 ne stok

Përshkrimi

Kapele unisex dhe me ngjyra te ndryshme.

Materiali 100% pambuk.

Me ngjyra te pershtatshme per cdo kohe te dites dhe stine.

Kombinohet me veshjet tuaja sportive dhe ju ben te dukeni fashion ne cdo kohe.

Produktet që keni parë

Reviews (0)