890 Lekë


Përshkrimi

Mansheta Kemishe per Meshkuj Ngjyre Roze

Mansheta per meshkuj stil trendy

Ngjyre roze , material cope dhe pjesa tjeter metalike

Per tu dukur elegant dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30542

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 200 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
4 ne stok
1 390 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 290 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Mansheta Kemishe per Meshkuj Ngjyre Roze

Mansheta per meshkuj stil trendy

Ngjyre roze , material cope dhe pjesa tjeter metalike

Per tu dukur elegant dhe njekohesisht sportive

Specifikat

Gjinia Femer

Reviews (0)