1 690 Lekë


Përshkrimi

Mansheta per Meshkuj

Te bukura ne mode, mjaft elegante per kemishat e meshkujve

Manshetat jane metalike dhe kan ngjyre argjendi 

Me gura qe shkelqejne ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19521

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 200 Lekë
I disponueshëm
1 390 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
4 ne stok
1 390 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 290 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Mansheta per Meshkuj

Te bukura ne mode, mjaft elegante per kemishat e meshkujve

Manshetat jane metalike dhe kan ngjyre argjendi 

Me gura qe shkelqejne ne mes cka e bejne me unike ne stil

Nje dhurate ideale per te gjithe ata qe pelqejne finesen dhe jane elegant.

Specifikat

Gjinia Mashkull

Produktet që keni parë

Reviews (0)