20 200 Lekë


Përshkrimi

Ore per meshkuj e markes Romanson.

Ore klasike me fushe ngjyre te zeze, punuar me xham dhe metal shume cilesore.

Rripi ngjyre silver me material celiku.

Ora eshte...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 19997

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Ore per meshkuj e markes Romanson.

Ore klasike me fushe ngjyre te zeze, punuar me xham dhe metal shume cilesore.

Rripi ngjyre silver me material celiku.

Ora eshte rezistente ndaj ujit.

Me trashesi 9 mm dhe punon me bateri

Jepini me shume klas veshjes dhe pamjes tuaj me kete ore.

Specifikat

Marka ROMANSON
Garancia 1 vit
Gjinia Mashkull

Produktet që keni parë

Reviews (0)