22 000 Lekë


Përshkrimi

Ore per meshkuj nga Pierre Lannier

Pjese  e koleksionit Chrono,me rrip lekure ngjyre Blu

Ora ka garanci 2 vjet dhe esht rezistenta ndaj ujit 50m

Prodhuar ne France

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30371

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

19 990 Lekë
20 200 Lekë
Kurseni 210 L
Shitur (5)
1 ne stok
21 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
26 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
17 990 Lekë
26 100 Lekë
Kurseni 8110 L
Shitur (1)
I disponueshëm
27 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Ore per meshkuj nga Pierre Lannier

Pjese  e koleksionit Chrono,me rrip lekure ngjyre Blu

Ora ka garanci 2 vjet dhe esht rezistenta ndaj ujit 50m

Prodhuar ne France

Specifikat

Marka Pierre Lannier
Garancia 2 vjet
Gjinia Mashkull