1 080 Lekë
1 999 Lekë
Kurseni 919 Lekë


Përshkrimi

Rrip per meshkuj me ngjyre kafe

Materiali cilesor, lekure e perpunuar

Nje model i thjeshte dhe elegant

Kombinohet lehte dhe eshte praktik

Pjesa e togezes metalike...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30402

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 500 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 655 L
335 Lekë
990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 585 L
405 Lekë
990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok

Përshkrimi

Rrip per meshkuj me ngjyre kafe

Materiali cilesor, lekure e perpunuar

Nje model i thjeshte dhe elegant

Kombinohet lehte dhe eshte praktik

Pjesa e togezes metalike e thjeshte, ngjyre argjendi

Specifikat

Materiali Lekure

Produktet që keni parë

Reviews (0)