490 Lekë


Përshkrimi

Facoleta Pastrimi me detergjent Sneaker Care 12 Cp

Facoleta pastrimi me detergjent per atletet ne lloje te ndryshme.

12 peceta per pastrim te menjehershem te atlete te çdo ngjyre...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 47374

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 500 Lekë
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
700 Lekë
I disponueshëm
- 30%
700 Lekë
1 000 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 30%
700 Lekë
1 000 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
600 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 200 Lekë
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
4 800 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 500 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
2 400 Lekë
4 ne stok
3 000 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 800 Lekë
I disponueshëm
2 300 Lekë
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
- 30%
1 120 Lekë
1 600 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
350 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Facoleta Pastrimi me detergjent Sneaker Care 12 Cp

Facoleta pastrimi me detergjent per atletet ne lloje te ndryshme.

12 peceta per pastrim te menjehershem te atlete te çdo ngjyre dhe materiali.

Praktike, te rehatshme, te shpejte, ata largojne papastertite dhe njollat ​​nga kepucet, çantat ne nje kohe te shkurter dhe pa nevoje per larje.

Reviews (0)